Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
ul. J Piłsudskiego 2a
28-400 Pińczów

+48 41 357 24 24
+48 41 357 24 53
psck@psck.pl

 

NIP 662-16-66-537
ING Bank Śląski 
70 1050 1429 1000 0022 4221 6469

 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach

 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury do pobrania w wersji PDF

 

Deklaracja uczestnika niepełnoletniego

Deklaracja uczestnika pełnoletniego

Wniosek o korzystanie ze zniżek na zajęcia dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

 

 

W związku z faktem, że począwszy od dnia 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach Unii Europejskiej zacznie obowiązywać Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tzw. RODO, które wprowadzi ujednolicone dla całej Unii Europejskiej zasady przetwarzania danych osobowych, poniżej zamieszczamy informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, przez naszą instytucję i Państwa uprawnienia z tym związane.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury z siedzibą w Pińczowie, ul. J. Piłsudskiego 2A;
2. Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych z ktorym można skontaktować się poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w kazdej sprawie dotyczacej przetwarzania Pani/Pana Danych Osobowych.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu ewidencjonowania uczestników zajęć stałych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a.

4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby upoważnione przez nas, nasi pracownicy i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji mię­dzynarodowej.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od momentu zakończenia przetwarzania w celu do jakiego zostały zebrane.
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprosto­wania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarza­nie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporzą­dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak nie podanie danych osobowych uniemożliwi korzystanie z działalności PSCK.
10. Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury nie przewiduje wykorzystywania danych w celach innych niż cel, dla którego je zebrano.